Niezależnie od tego, czy jesteś specjalistą szukającym sprawdzonego narzędzia do tworzenia zaawansowanych projektów mieszkań, czy stolarzem zastanawiającym się nad sposobem ulepszenia swoich rozwiązań projektowych – poprawę jakości pracy zapewni kompleksowe oprogramowanie KD MAX, które świetnie sprawdza się w tych dwóch odmiennych dziedzinach.

Wielofunkcyjność to cecha opisująca innowacyjne narzędzie. KD MAX jest uznawany zarówno za program do projektowania wnętrz, jak i program do projektowania mebli, więc przeznaczony jest dla branży architektonicznej, ale także stolarskiej. Oprogramowanie, niezależnie od wybranej specjalizacji, zapewni szybką, sprawną i przede wszystkim profesjonalną drogę do finalizacji procesu pracy.

Wiele osób zastanawia się, czy program dla architekta wnętrz i stolarza może zapewnić jakościowe funkcje dla obu dziedzin w jednakowym stopniu. Pozytywne opinie i zadowolenie użytkowników niewątpliwie świadczą o profesjonalnym podejściu producenta. Jednak nie każdemu specjaliście, stojącym przed dokonaniem wyboru, wystarczą oceny nieznajomych konsumentów.

KD MAX to duże możliwości dla projektantów. Biblioteki bogate w kształty i tekstury umożliwią dowolne eksperymentowanie ze stylem pomieszczenia, dzięki czemu osiągnięcie optymalnego efektu jest dużo łatwiejsze. Program dla architekta wnętrz to wiele kompleksowych narzędzi, ale również wieczysta licencja, wsparcie techniczne oraz zapewnienie wysokojakościowych wizualizacji.

Stolarze przy pomocy oprogramowania mogą puścić wodze fantazji i przeistoczyć swoje nieszablonowe pomysły w realny projekt. Funkcje jak m.in. tworzenie wnęk, klonowanie obiektów czy rozbudowany moduł tworzenia korpusów pozwalają w szybszym tempie stworzyć bardziej profesjonalne projekty. Program do projektowania mebli KD MAX rozwiązanie podnoszące jakość pracy.

W przypadku jakichkolwiek wątpliwości możliwe jest przetestowanie wersji demonstracyjnej oprogramowania, która z pewnością ułatwi podjęcie kluczowej decyzji. Sprawdź i przekonaj się sam, że program do projektowania wnętrz i mebli jest wart Twojej uwagi.