KONTAKT

T-OFFICE Sp. z o.o.

Częstochowa, ul. Śląska 22/12
42-217 Częstochowa, Polska

Email: biuro@t-office.pl

Telefon: +48 34 333 46 66

Szanowni Państwo.

Oddajemy do Waszej dyspozycji serwisy T-OFFICE WSZYSTKO DLA TURYSTYKI. Mamy nadzieję, że będą one użyteczne i przyjazne, a przede wszystkim dostarczą Wam dużą ilość przydatnych informacji o turystyce, wypoczynku, podróży, kulturze i rozrywce.

Wdzięczni będziemy Państwu za wszelkie konstruktywne uwagi na temat działania serwisów oraz zamieszczonych w nich informacjach - będziemy je uważnie analizowali i postaramy się zastosować najciekawsze propozycje.

Wyślij nam wiadomość

Wypełnienie wszystkich wymaganych pól skróci czas oczekiwania na odpowiedź.

Administratorem Państwa danych osobowych jest: T-OFFICE Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością z siedzibą w Częstochowie, ul. Śląska 22, 42-217 Częstochowa.
Dane będą przetwarzane przez Administratora zgodnie z przepisami Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (dalej: RODO) w celach związanych z prowadzoną działalnością, w tym w szczególności w celu realizacji dokonanych rezerwacji, w celach marketingowych oraz w celach informacyjnych, promocyjnych produktów firmy, w tym składania ofert poprzez Newsletter. Mają Państwo prawo dostępu do treści swoich danych i ich sprostowania, uzupełnienia, usunięcia, przenoszenia, ograniczenia ich przetwarzania, a także prawo wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania danych w celach marketingowych. Niezależnie od powyższych uprawnień w przypadku stwierdzenia naruszenia przetwarzania danych mogą Państwo wnieść skargę do organu nadzorczego. Więcej informacji dotyczących przetwarzania danych osobowych znajdą Państwo w Polityce prywatności dostępnej na naszej stronie internetowej - link do Polityki prywatności. Pytania i uwagi prosimy kierować na adres: biuro@t-office.pl